Informace o ubytování

Apartmán nabízí 6 lůžek ve 3 místnostech:

  • 1 ložnice se 2 lůžky (manželská postel)
  • denní místnost s TV, krbovými kamny, sedací soupravou a 2 lůžky
  • místnost se 2 samostatnými lůžky a jídelním stolem
  • k dispozici WIFI připojení

V ceně za ubytování jsou zahrnuty náklady na energii, vodu, příprava čistého povlečení, ručník, utěrka, jar, mýdlo a toaletní potřeby.

Víkendové pobyty či prodloužené víkendy lze sjednat po telefonické domluvě dle obsazenosti.

Apartmán má vlastní vybavenou kuchyň, koupelnu s rohovou vanou, sprchovým koutem a umyvadlem a samostatné WC.

Součástí kuchyně je rychlovarná konvice, mikrovlná trouba, elektrická trouba, lednice. Kuchyňská linka je vybavena  nádobím (talíře, příbory, hrnce).

Obuv na přezutí s sebou !!!

Před domem je k dispozici parkování. Nabízí se zde také možnost uschování kol ve venkovním přístřešku.

K apartmánu patří rozlehlá zahrada s venkovním posezením s možností grilování .

Místní poplatek obci  (Lázeňská taxa města Slavonice) činí 10,- Kč na den pro dospělou osobu. Tento poplatek není zahrnut v ceně a platí se na místě v den příjezdu s doplatkem za pobyt. Osoby mladší 18 let tento poplatek neplatí.PODMÍNKY UBYTOVÁNÍ

Po  e-mailové nebo telefonické objednávce budou elektronicky zaslány informace k uhrazení pobytu. Úhrada musí být provedena nejpozději do sedmi dnů po rezervaci, jinak bude rezervace zrušena. Objednávka je závazná v okamžiku připsání úhrady na účet provozovatele a její potvrzení ubytovatelem. Zrušení objednávky musí mít písemnou formu (email ). Telefonické zrušení NEPLATÍ. Při předčasném ukončení pobytu, nárok na vrácení peněz NEVZNIKÁ.

Za zrušení rezervace bude účtován storno poplatek 500 ,-Kč.

KAUCE - po dobu pobytu host přebírá plnou zodpovědnost za stav užívaných prostor a pronajímatel si vyhrazuje právo vyžádat od zákazníka vratnou kauci na dobu pobytu ve výši 1000,-Kč.

Termín nástupu týdenních pobytů je sobota od 14.00 hod a ukončení týdenního pobytu je sobota do 10.00 hodin. Po dohodě lze termín nástupu pobytu změnit.

Termín nástupu víkendových pobytů je pátek od 17.00 hod a ukončení je neděle ve 14.00 hod

UPOZORNĚNÍ:

V objektu a na zahradě budete na vlastní nebezpečí. Pronajímatel nezodpovídá za úrazy, poškození, zničení či ztrátu a odcizení majetku třetí osobou, nebo škody způsobené přírodními katastrofami atd. Proto doporučujeme před odjezdem uzavřít cestovní pojištění. V případě škody na užívaném objektu a majetku zákazníkem, je zákazník povinen škodu ohlásit a uhradit provozovateli - nejpozději v den odjezdu.


Kontakt

Ubytování Slavonice

Lucie Bílková

721 370 560
606 690 560